• Patch cord MM OM2 LC-LC duplex 50/125 3.0m ALANTEC

Symbol: FOC-LCLC-5MMD-3
37.85
37.85
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Paczkomaty InPost (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 0
Dostępność 196 szt.
EAN 5901738550445

Zamówienie telefoniczne: 794131819

Zostaw telefon
Patch cordy wielomodowe - multi mode (MM) - to odcinek kabla z dwóch stron zarobiony odpowiednimi złączami, służy do połączeń pomiędzy urządzeniami w punktach krosowych (LAN, WAN) oraz końcowych urządzeń abonenckich opartych na technologii światłowodowej.
W ciągłej ofercie, na magazynie posiadamy kable zakończone złączami ST, SC i LC w różnych konfiguracjach. Długości standardowe dostępne w ciągłej sprzedaży: 0,5 - 5 mb. Na życzenie istnieje możliwość wyprodukowania specjalnych długości i złącz FC, FC APC, SC APC.

CECHY PRODUKTU
  • Niska tłumienność
  • Kable niskopalne LSOH
  • Ceramiczne ferule najwyższej jakości
  • Zgodność z RoHS

ZASTOSOWANIE
  • Sieci telekomunikacyjne
  • Sieci LAN, WAN
  • Instalacje CCTV
  • FTTx

WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNE
  • rodzaj włókna: G.651.1
  • patch cord wielomodowy OM2 (50/125 µm), kolor powłoki: pomarańczowy




Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

Masz pytania dotyczące parametrów?

Zajrzyj do zakładki Pomoc techniczna




POMOC TECHNICZNA
  • Produkty podobne