• SFP Duplex 10G 850nm 300m

Symbol: 001681

ZS+M-850-DX-300m

Brak towaru
73.87
73.87
Wpisz swój e-mail
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 15
Kurier InPost 20
Kurier InPost (Pobranie) 22
Kurier DPD 22.5
Dostępność 0 szt.
Zostaw telefon

image

 

Wkładka SFP ZS+M-850-DX-300m  jednomodowy pracujący na dwóch włóknach o długości fali 850nm z mocą optyczną na dystansie do 300m ze złączem LC Duplex i modułem DDM ( Digital Diagnostics Monitoring ).
Moduł optyczny jest zgodny ze standardem SFP MSA służące do konwersji sygnału elektrycznego na sygnał optyczny dedykowany do switchy Mikrotik, Ubiquity, TPLink, SIAE.
Obudowa posiada blokadę zatrzaskową, która zabezpiecza przed przypadkowym wyciągnięciem modułu.

 

Dane techniczne:

 

• Długość fali: 850nm
• Dystans mocy optycznej: 300m

• Temperatura pracy w zakresie: 0 °~+70 °C
• Typ złącza: jednomodowy LC Duplex
• Przepustowość: 8.5-10.5Gb/s ( 10Base-SR )

  • Produkty podobne