• SFP Duplex 1.25G 1310nm 20k

Symbol: 001679

ZS-S-131-DX-20k

Brak towaru
35.52
35.52
Wpisz swój e-mail
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 15
Kurier InPost 20
Kurier InPost (Pobranie) 22
Kurier DPD 22.5
Dostępność 0 szt.
Zostaw telefon

image

 

Wkładka SFP ZS-S-131-DX-20k  jednomodowy pracujący na dwóch włóknach o długości fali 1310nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC Duplex i modułem DDM ( Digital Diagnostics Monitoring ).
Moduł optyczny jest zgodny ze standardem SFP MSA służące do konwersji sygnału elektrycznego na sygnał optyczny dedykowany do switchy Mikrotik, Ubiquity, TPLink, SIAE.
Obudowa posiada blokadę zatrzaskową, która zabezpiecza przed przypadkowym wyciągnięciem modułu.

 

Dane techniczne:


• Długość fali:1310nm

• Dystans mocy optycznej: 20km
• Temperatura pracy w zakresie: 0 °~+70 °C
• Typ złącza: jednomodowy LC Duplex
• Przepustowość:1.25Gb/s

  • Produkty podobne