• SFP BIDI-Nadawania 10G TX: 1270nm RX

Symbol: 001673

ZS+S-127-BI-20k

Brak towaru
160.06
160.06
Wpisz swój e-mail
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 15
Kurier InPost 20
Kurier InPost (Pobranie) 22
Dostępność 0 szt.
Zostaw telefon

image

 

Wkładka SFP ZS+S-127-BI-20k  jedmomodowy pracujący na jednym włóknie o długości fal TX: 1270nm RX: 1330nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC i modułem WDM.
Obudowa posiada blokadę zatrzaskową, która zabezpiecza przed przypadkowym wyciągnięciem modułu.
Pracuje w parze z wkłądką: ZS+S-133-BI-20k

Oferujemy pełne wsparcie obejmujące doradztwo przy doborze modułów w zależności od potrzeb jak i kodowanie ich pod dowolne przełaczniki sieciowe dostepne na rynku.

Dane techniczne:
• Długość fali: TX: 1270nm, RX: 1330nm
• Dystans mocy optycznej: 20Km

• Temperatura pracy w zakresie 0 °~+70 °C
• Typ złacza: jednomodowy LC
• Przepustowość: 11.3Gbps ( 10Base-LR/LW )
• Pracuje w parze z: SFP ZS+S-133-BI-20k

 

  • Produkty podobne