• Pigtaile światłowodowe SC/APC, LSZH, 1m

Symbol: 001570

P-SC.APC-0.9MM-1M-G.657-ES

Brak towaru
37.52
37.52
Wpisz swój e-mail
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 15
Kurier InPost 20
Kurier InPost (Pobranie) 22
Kurier DPD 22.5
Dostępność 0 szt.
Zostaw telefon

image

 

Komplet 12 pigtaili światłowodowych o długości 1m każdy i średnicy 0,9 mm. Pigtaile produkowane z jednomodowego, simpleksowego kabla światłowodowego zakończonego z jednej strony złączem SC/APC. Klasa SILVER zapewnia bardzo dobre cechy transmisyjne i właściwości optyczne (tłumienność wtrąceniowa złącza IL w granicy 0,3-0,4 dB). Pigtaili użyjemy do budowy sieci abonenckich FTTx, zastosujemy je w szafach rackowych, mufo-przełącznicach, czy puszkach abonenckich. Powłoka kabla wykonana została z tworzywa bezhalogenowego LSZH (Low Smoke Zero Halogen), nie wydzielającego szkodliwych gazów podczas pożaru. Dodatkowo konstrukcja powłoki została wykonana w sposób (Easy Strip) umożliwiający jej zdjęcie bez użycia specjalistycznych narzędzi. Zastosowane włókno G.657A1 poprawia odporność mechaniczną, a minimalny promień gięcia to zaledwie 10 mm. Wersja 657A1 jest kompatybilna i może być łączona z włóknem G.652.
 
 
Dane:
 
- Złącze: SC/APC x 1
- Włókna: G657A1
- Długość: 1 m
- Minimalny promień gięcia: 10 mm
- Średnica zewnętrzna kabla: 0,9 mm
- Materiał powłoki zew: LSZH (Easy Strip)
- Klasa: SILVER
- Ilość w zestawie: 12

Uwagi:
Cena dotyczy całego kompletu (12 szt)
  • Produkty podobne