• Pigtaile światłowodowe LC/APC, LSZH, 1m

Symbol: 001562

P-LC.APC-0.9MM-1M-G.657

Brak towaru
55.35
55.35
Wpisz swój e-mail
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 15
Kurier InPost 20
Kurier InPost (Pobranie) 22
Kurier DPD 22.5
Dostępność 0 szt.
Zostaw telefon

image

 

Komplet 12 pigtaili światłowodowych o długości 1m każdy i średnicy 0.9 mm. Pigtaile produkowane z jednomodowego, simpleksowego kabla światłowodowego zakończonego z jednej strony złączem LC/APC. Klasa SILVER zapewnia bardzo dobre cechy transmisyjne i właściwości optyczne (tłumienność wtrąceniowa złącza IL w granicy 0,3-0,4 dB). Pigtaili użyjemy do budowy sieci abonenckich FTTx, zastosujemy je w szafach rackowych, mufo-przełącznicach oraz puszkach i gniazdach abonenckich. Powłoka kabla wykonana została z tworzywa bezhalogenowego LSZH (Low Smoke Zero Halogen) nie wydzielającego szkodliwych gazów podczas pożaru. Zastosowane włókno G.657A1 charakteryzuje się zmniejszonym wpływem tłumienia makrozgięć, a minimalny promień gięcia to zaledwie 10 mm. Wersja G.657A1 jest kompatybilna i może być łączona z powszechnie stosowanym typem włókna G.652D
 
 
Dane:
 
- Złącze: LC/APC x 1
- Włókna: G.657A1
- Długość: 1 m
- Minimalny promień gięcia: 10 mm
- Średnica zewnętrzna kabla: 0.9 mm
- Materiał powłoki zew: LSZH
- Klasa: SILVER
- Ilość w zestawie: 12

Uwagi:
Cena dotyczy całego kompletu (12 szt)
  • Produkty podobne