• Pigtaile SC/APC, LSZH, 2m

Symbol: 001560

P-SC.APC-0.9MM-2M-G.657-ES-CO

Brak towaru
53.87
53.87
Wpisz swój e-mail
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 15
Kurier InPost 20
Kurier InPost (Pobranie) 22
Dostępność 0 szt.
Zostaw telefon

image

 

Pigtaile produkowane z jednomodowego, simpleksowego kabla światłowodowego zakończonego z jednej strony złączem SC/APC. Klasa SILVER zapewnia bardzo dobre cechy transmicyjne i właściwości optyczne (tłumienność wtrąceniowa złącza IL w granicy 0,3-0,4 dB). Pigtaili użyjemy do budowy sieci abonenckich FTTx, zastosujemy je w szafach rackowych, mufo-przełącznicach, czy puszkach abonenckich. Powłoka kabla wykonana została z tworzywa bezhalogenowego LSZH (Low Smoke Zero Halogen), nie wydzielającego szkodliwych gazów podczas pożaru. Dodatkowo konstrukcja powłoki została wykonana w sposób (Easy Strip) umożliwiający jej zdjęcie bez użycia specjalistycznych narzędzi. Zastosowane włókno G.657A1 poprawia odporność mechaniczną, a minimalny promień gięcia to zaledwie 10 mm. Wersja 657A1 jest kompatybilna i może być łączona z włóknem G.652.  Pigtaile posiadają kolorowe włókna dzięki czemu przy spawaniu możemy je w szybki i łatwy sposób odróżnić.
 
Zastosowanie:
• Budowa sieci abonenckich.
 
Dane techniczne:
• Złącze: SC/APC
• Włókna: G657A1
• Długość: 2m
• Minimalny promień gięcia: 10 mm
• Średnica zewnętrzna kabla: 0,9 mm
•  Matriał powłoki zew: LSZH (Easy Strip - zdjęcie powłoki bez użycia specjalistycznych narzędzi )
• Klasa: SILVER
•  Ilość w zestawie: 12szt (różne kolory)
•  Kolorowe włókna.

 

  • Produkty podobne