• Pigtaile SC/APC, LSZH, 1m

Symbol: 001559

P-SC.APC-0.9MM-1M-G.657-CO

Brak towaru
51.66
51.66
Wpisz swój e-mail
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 15
Kurier InPost 20
Kurier InPost (Pobranie) 22
Dostępność 0 szt.
Zostaw telefon

image

 

Komplet 12 pigtaili światłowodowych o długości 1m każdy i średnicy 0,9 mm. Pigtaile produkowane z jednomodowego, simpleksowego kabla światłowodowego zakończonego z jednej strony złączem SC/APC. Klasa SILVER zapewnia bardzo dobre cechy transmicyjne i właściwości optyczne (tłumienność wtrąceniowa złącza IL w granicy 0,3-0,4 dB). Pigtaili użyjemy do budowy sieci abonenckich FTTx, zastosujemy je w szafach rackowych, mufo-przełącznicach, czy puszkach abonenckich. Powłoka kabla wykonana została z tworzywa bezhalogenowego LSZH (Low Smoke Zero Halogen), nie wydzielającego szkodliwych gazów podczas pożaru. Zastosowane włókno G.657A1 poprawia odporność mechaniczną, a minimalny promień gięcia to zaledwie 10 mm. Wersja 657A1 jest kompatybilna i może być łączona z włóknem G.652. Pigtaile posiadają kolorowe włókna dzięki czemu przy spawaniu możemy je w szybki i łatwy sposób odróżnić.

Dane techniczne:
• Budowa sieci abonenckich.

Dane techniczne:
• Złącze: SC/APC
• Włókna: G657A1
• Długość: 1 m
• Minimalny promień gięcia: 10 mm
• Średnica zewnętrzna kabla: 0,9 mm
• Matriał powłoki zew: LSZH
• Klasa: SILVER
•  Ilość w opakowaniu: 12szt (różne kolory)
•  Kolorowe włókna.

 

  • Produkty podobne