• Pigtail światłowodowy SC MM, 2m

Symbol: 001542

P-SC-0.9MM-2M-G.657-OM3

Brak towaru
4.92
4.92
Wpisz swój e-mail
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 15
Kurier InPost 20
Kurier InPost (Pobranie) 22
Dostępność 0 szt.
Zostaw telefon

image

 

Pigtail światłowodowy, wielomodowy, zakończony złączem SC od długości 2 metrów i średnicy 0.9 mm przeznaczony do budowy sieci abonenckich FTTx. Pigtail wykonany w klasie SILVER zapewniającej bardzo dobre cechy transmicyjne i właściwości optyczne (tłumienność wtrąceniowa złącza IL w granicy 0,3-0,4 dB). Powłoka przewodu wykonana została z tworzywa bezhalogenowego LSZH (Low Smoke Zero Halogen) nie wydzielającego szkodliwych gazów podczas pożaru. Pigtail zastosujemy w mufach światłowodowych, przełącznicach, skrzynkach dystrybucyjnych, puszczkach oraz gniazdach abonenckich. Zastosowany typ włókna OM3 50/125 to najczęściej instalowany rodzaj włókna wielomodowego, produkowany zgodnie z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA. Włókno jest zoptymalizowane dla transmisji fali o długości 850 nm oraz 1310 nm.  

Dane:
- Złącze: SC 
- Typ włókna: wielomodowy
- Rodzaj włókna: OM3 50/125
- Długość: 2 m
- Średnica zewnętrzna kabla: 0.9 mm

- Matriał powłoki zew: LSZH
- Kolor powłoki: turkusowy
- Klasa: Silver

 

  • Produkty podobne