• Pigtail światłowodowy SC MM, 1m

Symbol: 001541

P-SC-0.9MM-1M-G.657-OM3

Długość
Brak towaru
4.16
4.16
Wpisz swój e-mail
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 15
Kurier InPost 20
Kurier InPost (Pobranie) 22
Kurier DPD 22.5
Dostępność 0 szt.
Zostaw telefon

image

 

Pigtail światłowodowy, wielomodowy, zakończony złączem SC od długości 1 metra i średnicy 0.9 mm przeznaczony do budowy sieci abonenckich FTTx. Pigtail wykonany w klasie SILVER zapewniającej bardzo dobre cechy transmisyjne i właściwości optyczne (tłumienność wtrąceniowa złącza IL w granicy 0,3-0,4 dB). Powłoka przewodu wykonana została z tworzywa bezhalogenowego LSZH (Low Smoke Zero Halogen) nie wydzielającego szkodliwych gazów podczas pożaru. Pigtail zastosujemy w mufach światłowodowych, przełącznicach, skrzynkach dystrybucyjnych, puszkach oraz gniazdach abonenckich. Zastosowany typ włókna OM3 50/125 to najczęściej instalowany rodzaj włókna wielomodowego, produkowany zgodnie z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA. Włókno jest zoptymalizowane dla transmisji fali o długości 850 nm oraz 1310 nm.  
 
 
 
Dane:
 
- Złącze: SC 
- Typ włókna: wielomodowy
- Rodzaj włókna: OM3 50/125
- Długość: 1 m
- Średnica zewnętrzna kabla: 0.9 mm
 - Materiał powłoki zew: LSZH
- Kolor powłoki: turkusowy
- Klasa: Silver
  • Produkty podobne