• Pigtail światłowodowy SC/APC, LSZH, 1m

Symbol: 001552

P-G-SC.APC-0.9MM-1M-G.657-Y

Brak towaru
5.81
5.81
Wpisz swój e-mail
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 15
Kurier InPost 20
Kurier InPost (Pobranie) 22
Kurier DPD 22.5
Dostępność 0 szt.
Zostaw telefon

image

 

Pigtail światłowodowy o długości 1m i średnicy 0,9 mm, produkowany z jednomodowego, simpleksowego kabla światłowodowego zakończonego z jednej strony złączem SC/APC. Klasa GOLD zapewnia najlepsze cechy transmisyjne i właściwości optyczne (tłumienność wtrąceniowa złącza IL w granicy 0,1 dB). Pigtaili użyjemy do budowy sieci abonenckich FTTx, zastosujemy je w szafach rackowych, mufo-przełącznicach, czy puszkach abonenckich. Powłoka kabla wykonana została z tworzywa bezhalogenowego LSZH (Low Smoke Zero Halogen), nie wydzielającego szkodliwych gazów podczas pożaru. Zastosowane włókno G.657A1 poprawia odporność mechaniczną, a minimalny promień gięcia to zaledwie 10 mm. Wersja 657A1 jest kompatybilna i może być łączona z włóknem G.652.
 
 
 
Dane:
 
- Złącze: SC/APC
- Włókno: G.657A1
- Długość: 1 m
- Średnica zewnętrzna kabla: 0,9 mm 
 - Materiał powłoki zew: LSZH
- Klasa: GOLD
  • Produkty podobne