• Pigtail E2000/UPC 2m

Symbol: 001538

P-E2.UPC-0.9MM-2M-G.652

Brak towaru
14.48
14.48
Wpisz swój e-mail
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 15
Kurier InPost 20
Kurier InPost (Pobranie) 22
Kurier DPD 22.5
Dostępność 0 szt.
Zostaw telefon

image

 

Pigtail światłowodowy o długości 2m i średnicy kable 0.9mm, produkowany z jednomodowego kabla światłowodowego zakończonego z jednej strony złączem E2000/UPC o klasie SILVER (minimalna tłumienność wtrąceniowa złącza IL w granicy 0,07 dB). Pigtail używamy do budowy sieci abonenckich FTTx, stosowane np. w przełącznicach rackowych, mufo-przełącznicach lub zakończeniach abonenckich (puszki abonenckie). Powłoka kabla została wykonana z tworzywa bezhalogenowego LSZH (Low Smoke Zero Halogen), nie wydzielającego szkodliwych gazów podczas spalania. Zastosowane włokno G.652d poprawia odporność mechaniczną, a minimalny promień gięcia to zaledwie 30mm. Włókno G.652d jest kompatybilna i może być łączona z włóknem G.657.

Zastosowanie:
• Budowa sieci abonenckich FTTx
• przełacznice rackowe
• Mufo-przełącznicach
• Zakończeniach abonenckich (puszki abonenckie)

Dane Techniczne:
• Waga: 0,001 kg
• Kolor: Biały
• Typ złącza: E2000/UPC
• Długość: 2m
• Średnica zewnętrzna kabla: 0.9mm
• Minimalny kąt gięcia: 30 mm
• Matriał powłoki zew: LSZH

• Klasa: SILVER

  • Produkty podobne