• Patchcord SC/APC-SC/APC 5m

Symbol: 001511

Patchcord światłowód SC/APC, simplex, LSZH, 5m

Brak towaru
0
0
Wpisz swój e-mail
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 15
Kurier InPost 20
Kurier InPost (Pobranie) 22
Dostępność 0 szt.
Zostaw telefon

image

 

Kabel ze złączami SC/APC dedykowany do sieci : Toya, Orange, UPC,Vectra, Netia,

Polsat jak również wszystkich lokalnych operatorów światłowodowych, w których wymagane jest złącze SC/APC (zielone)

 

Patchord światłowodowy o długości 1 metra i średnicy 3 milimetrów, produkowany z jednomodowego, simpleksowego kabla światłowodowego zakończonego z obu stron złączem SC/APC.

Klasa GOLD zapewnia najlepsze cechy transmicyjne i właściwości optyczne (tłumienność wtrąceniowa złącza IL w granicy 0,1 dB).

Patchordów użyjemy do budowy sieci abonenckich FTTx, zastosujemy je w szafach rackowych, mufo-przełącznicach, czy puszkach abonenckich.

Powłoka kabla wykonana została z tworzywa bezhalogenowego LSZH (Low Smoke Zero Halogen), nie wydzielającego szkodliwych gazów podczas pożaru.

Zastosowane włókno G.657A1 poprawia odporność mechaniczną, a minimalny promień gięcia to zaledwie 10 mm. Wersja 657A1 jest kompatybilna i może być łączona z włóknem G.652.

 

Patchcord jednomodowy o długości 5m, średnicy kabla rzędu 3mm, zakończony złączami SC/APC-SC/APC jest używany do łączenia sieciowego sprzętu optycznego jak przełączniki i konwertery.

Stosowane są także szeroko w sieciach FTTH do łączenia urządzeń typu OLT oraz ONU/ONT.

Posiadamy także kable zakończone złączami  SC i LC w różnych konfiguracjach.

 

Cechy patchcordów:

  • Niska tłumienność
  • Praca w szerokim zakresie temperatur
  • Powtarzalność pomiarów
  • Powtarzalność parametrów
  • Długość 5mb

Przeznaczenie:

  • Sieci FTTH
  • Sieci LAN, WAN
  • Systemy WDM

 

 

 

 

  • Produkty podobne