• Patchcord DROP SC/APC-SC/APC 70m

Symbol: 001504

Patchcord światłowód SC/APC simplex SM DROP 70m

Brak towaru
0
0
Wpisz swój e-mail
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 15
Kurier InPost 20
Kurier InPost (Pobranie) 22
Dostępność 0 szt.
Zostaw telefon

image

 

Jesteśmy producentem okablowania światłowodowego. Posiadamy własną polernię oraz laboratorium badawczo-rozwojowe.

Kupujesz u polskiego producenta

KABLE abonenckie RES (Rapid Enhanced Solutions) FIBER:

  • Fabrycznie kontrolowane wtyki w zakresie ich geometrii, protruzji włókna oraz czoła ferruli
  • Japońskie/Koreańskie wysokiej jakości wtyki o długoletniej żywotności i wytrzymujące najsurowsze normy dla niekontrolowanego środowiska instalacji
  • Tłumienność wtrąceniowa maksymalna IL <0,25 dB (w stosunku do mastera) – klasa B
  • Reflektancja >65dB
  • Wtyki z możliwością wyboru 2 długości odgiętki, ułatwiające instalację w niewielkich przestrzeniach i wyjątkowo małych promieniach gięcia kabla
  • Typ włókna G.657A2
  • Zgodność z wymogami norm IEC oraz TIA/EIA

Wszystkie nasze produkty:

  • Opatrzone są w samolaminujące się flagi na kablu z nazwą operatora oraz numerem seryjnym przy wtyku ułatwiające identyfikację w mufo-przełącznicy i paszportyzacji sieci.
  • Wszystkie nasze produkty są indywidualnie badane wyniki badań umieszczone na etykiecie
  • Flagi identyfikacyjne z długością kabla.
  • Zdjęta końcówka wtyku dla ułatwienia instalacji.

Zastosowanie:

  • Sieci FTTH
  • Sieci LAN, WAN
  • Systemów WDM
  • Instalacji wewnętrznych i zewnętrznych
  • Połączeń między słupem a klientem
  • Instalacji na słupach / przęsłach rozmieszczonych w dużych odległościach

 

 

 

  • Produkty podobne