• MultiPigtail Telcoline 4J SC/APC 25m

Symbol: 001532

PI-APC-025M-652-4

Brak towaru
134.07
134.07
Wpisz swój e-mail
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 15
Kurier InPost 20
Kurier InPost (Pobranie) 22
Kurier DPD 22.5
Dostępność 0 szt.
Zostaw telefon

image

 

Wykorzystanie gotowych multipigtaili nie wymaga spawania lub mechanicznego łączenia włókien, dzięki czemu przyśpieszymy prace instalacyjne oraz zmniejszymy koszty przyłącza. Multipigtaile Telcoline wykonane są z najwyższej jakości złącz SC GOLD i włókna G.652 do długości 25m, a średnica kabla mieści się w zakresie od 3mm do 5mm.

 

Zastosowanie:

• Budowa sieci abonenckich FTTx
 
 
Dane techniczne:

• Waga: ok. 2kg
• Ilość włókien: 4J G.652d
• Typ złącz: SC/APC
• Średnica kabla: od 3mm do 5mm
• Długość: 25m

  • Produkty podobne