• MultiPigtail Telcoline 2J SC/APC 5m

Symbol: 001528

PI-APC-005M-652-2

Brak towaru
58.18
58.18
Wpisz swój e-mail
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 15
Kurier InPost 20
Kurier InPost (Pobranie) 22
Kurier DPD 22.5
Dostępność 0 szt.
Zostaw telefon

image

 

Wykorzystanie gotowych multipigtaili nie wymaga spawania lub mechanicznego łączenia włókien, dzięki czemu przyśpieszymy prace instalacyjne oraz zmniejszymy koszty przyłącza. Multipigtaile Telcoline wykonane są z najwyższej jakości złącz SC GOLD i włókna G.652d o długości 5m, a średnica kabla mieści się w zakresie od 3mm do 5mm.

 

Zastosowanie:

 • Budowa sieci abonenckich FTTx

Dane techniczne:
 • Waga: ok 200g

• Ilość włókien: 2J G.652d
• Typ złącz: SC/APC
• Średnica kabla: od 3mm do 5mm
• Długość: 5m

  • Produkty podobne