• MultiPigtail Telcoline 2J SC/APC 50m

Symbol: 001527

PI-APC-050M-652-2

Brak towaru
94.71
94.71
Wpisz swój e-mail
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 15
Kurier InPost 20
Kurier InPost (Pobranie) 22
Kurier DPD 22.5
Dostępność 0 szt.
Zostaw telefon

 

 

Wykorzystanie gotowych multipigtaili nie wymaga spawania lub mechanicznego łączenia włókien, dzięki czemu przyśpieszymy prace instalacyjnę oraz zmienjszymy koszty przyłącza. Multipigtaile Telcoline wykonane są z najwyższej jakości złącz SC GOLD i włókna G.652d o długości 50m, a średnica kabla mieści się w zakresie od 3mm do 5mm.


Zastosowanie:
• Budowa sieci abonenckich FTTx



Dane Techniczne:
• Waga: ok 2kg
• Ilość włokien: 2J G.652d
• Typ złącz: SC/APC
• Średnica kabla: od 3mm do 5mm
• Długość: 50m

  • Produkty podobne