• INT-ADR

Symbol: 000829

INT-ADR

Brak towaru
414.51
414.51
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 15
Kurier InPost 20
Kurier InPost (Pobranie) 22
Kurier DPD 22.5
Dostępność 0 szt.
Zostaw telefon
image
INT-ADR - Ekspander wejść adresowych, umożliwiający rozbudowę centrali rodziny INTEGRA o dodatkowe 48 wejść adresowych. Przy jego pomocy możliwe jest tworzenie hybrydowych systemów alarmowych - opartych o czujki adresowalne i podłączane bezpośrednio do centrali / ekspandera wejść. INT-ADR jest w szczególności polecany do realizacji poszerzenia sytemu alarmowego o dodatkowe czujki.

Parametry techniczne:

  •  Rodzaj Ekspander wejść adresowalnych
  •  Napięcie zasilania 12 V
  •  Ilość wejść 48
INT-ADR - Ekspander wejść adresowych, przystosowany do współpracy z centralami alarmowymi serii INTEGRA i INTEGRA Plus. Umożliwia rozszerzenie systemu alarmowego o dodatkowe 48 wejść adresowych. Przykładowo, ekspander jest w stanie obsłużyć 48 czujek NO / NC z zainstalowanym modułem CA-64 ADR-MOD (moduł jest niezbędny do poprawnego działania).

 

Zalety wejść adresowalnych:

Najważniejszą zaletą wejść adresowalnych jest możliwość realizacji hybrydowego systemu alarmowego - łączenie elementów adresowalnych i elementów podłączonych bezpośrednio do centrali / ekspandera wejść. Magistrala ekspanderów centrali jest niezależna od magistrali adresowalnej.

 

Dodatkowe cechy:

Do ekspandera może zostać podłączona magistrala RS-485 - aktualizacja oprogramowania. INT-ADR posiada również zabezpieczenie antysabotażowe, chroniące przed nieautoryzowanym otwarciem obudowy.

 

Uwaga!
Ekspander został zaprojektowany jako zastępstwo modułu CA-64 ADR.
  • Produkty podobne